Фильтры
Совместимость с моделью

Захисне скло

(449)

У категорії можна знайти захисне скло для смартфонів різних моделей і брендів. Скло обов'язково має відповідати конкретної моделі смартфона. Відрізняється товщиною, матеріалом виготовлення. Є глянцеві, матові, дзеркальні і «антишпигун» (незручний для сторонніх кут огляду), з олеофобним, покриттям проти відблисків. Вибирати слід виходячи з умов експлуатації: при яскравому світлі, в приміщенні або на вулиці.

Навіщо потрібне захисне скло?

Покуют смартфон не на пару місяців, а хоча б на пару років. При такому тривалому, щоденному використанні пристрою, може статися все, що завгодно. Смартфон банально може впасти і розбитися дисплей. Заміна екрану обійдеться дуже дорого, краще замінити захисне скло. Воно за вартістю буде раз в 10 дешевше. Навіть при акуратній шкарпетці смартфон лежить в кишені і мікро піщинки яке є у всіх, будуть його дряпати. Відповідно псується зовнішній вигляд і працездатність девайса.

Сучасні захисні скла не впливають на враження від використання девайса. Якщо раніше воно було по площі екрану, то тепер і по всій лицьовій поверхні пристрою. Зараз вони йдуть з олеофобним покриттям.

Як вибрати захисне скло?

Розглядаються кілька критеріїв.

  • Ціна;
  • різновид;
  • Виробник;

Вартість скла говорить багато про що. Якщо скло дешеве, то скоріше за все якість у нього буде таким же. Наприклад клейова основа не втримає і пари місяців, доведеться купувати нове. Так само цей клей може залишитися на екрані смартфона і поклеїти нове буде досить проблематично.

Буває кілька видів скла
  • Плоскі, прозорлі стекла. Вони закривають екран смартфона, по краях залишаються невеликі зазори. Наприклад, як на Айфон. Вони завжди відмінно клеяться до їх мінусів можна віднести, той факт, що якщо телефон впаде на кут, то захисне скло його не захистить. Але ця проблема йде при наявності чохла;

  • Повнорозмірні закривають всю лицьову поверхню смартфона. Рамки у таких стекол кольорові і можна підібрати за кольором під свою передню панель. Бувають скла, які клеяться тільки по рамці і по центру залишається повітря. Візуально його не видно, але по факту він є. На 2020 рік від таких стекол виробники відходять і тепер навіть повнорозмірні клеяться по всій поверхні теелфона.

Ми вже розібрали, які різновиди стекол бувають. Підбір багато в чому залежить від чохла, який використовується. Якщо борту чохла будуть чіпляти захисне скло, то дуже швидко відірветься. В такому випадку треба ставити плоске, прозоре. Якщо ж смартфон використовується без чохла або, же його борту не чіпляють скло, то краще ставити повнорозмірне захисне. Якщо телефон впаде на край, то скло його врятує.

Кількість виробників даного аксесуара дуже велике, але їх вибір досить простий, треба враховувати відгуки людей. Наш магазин Device Market виконав цю роботу за вас і надає вибір, тільки перевірених роками виробників.

Ціни на захисні стекла для смартфонів в Харкові (на 08.10.2020)

Захисне скло Xiaomi Redmi Note 8

200 грн.

Захисне скло Samsung A31 A315 Black

250 грн.

Захисне скло Xiaomi Redmi Note 9s / Note 9 Pro / Note 9 Pro Max Black

250 грн.

Захисне скло Xiaomi Redmi Note 8 Pro

200 грн.

Захисне скло Xiaomi Redmi Note 7 Black

250 грн.

Де купити захисне скло на телефон в Харкові?

Придбати аксесуар можна в інтернет-магазині Device Market з доставкою по місту Харків і по всій Україні. Так само в магазині за адресою місто Харків, проспект Гагаріна 181.

Читать полностью...
Свернуть