Захисне скло для Xiaomi

(236)
Сумісність із моделлю
 Захисне скло для Xiaomi

Чому варто обрати захисне скло для Xiaomi       

У темпі сучасного світу дуже важко постійно стежити за своїми речами. Особливо за мобільним пристроєм, до якого звикаєш, та не особливо звертаєш увагу на нього. Випадкове падіння, непомічений удар, та будь-який грубий контакт пошкоджує крихкий екран телефону — він тріскається та дряпається. Люди все частіше купують захисне скло для Xiaomi, щоб зберегти цілісність гаджета та продовжити строк експлуатації. 

Саме дисплей є найвразливішою частиною смартфона. Навіть найвідоміші виробники не гарантують стовідсоткову застрахованість виробу від падіння чи контакту з твердим, або гострим предметом. Значні пошкодження роблять пристрій непридатним. Але й ледь помітні дефекти іноді впливають на тачскрін, дисплей та навіть смартфон в цілому. Багато людей обирають не скляне покриття, а захисну плівку на телефон Ксіомі. Але вона захищає не так надійно через те, що має недостатню товщину та міцність. 

Особливості захисного скла Xiaomi

Зберегти таку річ, як смартфон, дуже просто, встановивши спеціальне захисне скло Xiaomi. Завдяки цьому аксесуару гаджета не страшні критичні ушкодження екрана, будь-які візуальні дефекти, такі як сколи, потертості чи подряпини. Захисне покриття не змінює кольори на екрані, не робить зображення гірше — воно залишається незмінним. Захист настільки тонкий та підігнаний під кожну модель, що його просто не видно. На ньому є акуратні прорізи для фронтальної камери, динаміка та мікрофону. Захист робиться індивідуально під кожну модель. 

Захисне скло для Xiaomi має такі позитивні характеристики:

 • захищає від подряпин та потертостей;

 • запобігає пошкодженням від падінь та ударів через твердість скла;

 • захищає від шкідливих бактерій;

 • не допускає потрапляння бруду.

Через те, що покриття тверде та міцне, йому не страшні подряпини.

Як обрати захисне скло Xiaomi?

Зараз не так просто обрати аксесуари для мобільного телефону, тому що їх дуже багато і всі вони мають різні особливості та властивості. Вартість зовсім не є найважливішим критерієм, як вважає більшість людей. Грамотна оцінка переліку наявних товарів допоможе зробити правильний вибір. Ось на які пункти варто звернути увагу перед покупкою:

 1. Якої саме моделі гаджет. Сучасні смартфони відрізняються розмірами та формою, тому це унеможливлює створення універсального захисного скла Xiaomi, що підійде абсолютно усім моделям. 

 2. Якої товщини захисне покриття. Продукт буває різної якості та виробляють його з різною кількістю шарів, що впливає на товщину та міцність. Відмінний показник — 0,2 до 0,4 міліметра.

 3. Наскільки тверде покриття. Завдяки цій характеристиці визначається міцність виробу. Чим він міцніший, тим  сильніше захищає від різноманітних ушкоджень.

Всі товари, представлені на сайті онлайн-магазину, створені за спеціальною технологією та відрізняються високою якістю.

Чому варто купити захисне скло для Xiaomi

Якщо не захистити смартфон, то він дуже швидко стає непридатним. Наявність подряпин впливає на роботу девайсу — згодом він може зовсім не працювати. Тому рекомендовано придбати захисне скло для Xiaomi, ціна якого нижче вартості заміни екрану. 

Тим, хто має такий протективний компонент, не варто переживати, що телефон знаходиться в одній кишені разом зі зв’язкою ключів або іншими твердими предметами. В такому разі захисне покриття прийме удар на себе. До того ж цей аксесуар коштує зовсім недорого, тому його слід його придбати для кожного пристрою. 

Знайти такий виріб можливо в інтернет-магазині Device Market. Він працює вже більше десяти років та має гарну репутацію. Покупці, які замовляли товар на сайті цього магазину, рекомендують робити покупки саме тут. Онлайн-шоп Девайс Маркет має такі переваги:

 • великий вибір продукції високої якості;

 • консультацію спеціалістів з будь-яких питань;

 • гарантію від самої компанії та виробників;

 • доступну ціну.

Мешканці Харкова за бажанням користуються самовивезенням. А всі інші українці замовляють товар онлайн, та отримують його “Новою поштою” протягом декількох днів. 

Читати повністю...
Згорнути