USB Флешки

(225)
USB Флешки

В категорії представлені USB флешки різного об'єму пам'яті, конструкції і дизайну. При виборі має значення характер інформації, з якою доведеться працювати: текстові файли, презентації, фото або відео. Вартість флешки, крім обсягу пам'яті, визначає швидкість запису і зчитування інформації, тому важливо враховувати, призначена вона більше для зберігання інформації або частим транспортуванням даних.

Правильно вибираємо USB флешки за типом, об’ємом та додатковими характеристиками

Для зберігання інформації раніше використовувались диски, а ще раніше — дискети. Але тепер замість цього використовуються невеличкі накопичувачі, які мають значно більший об’єм. Отже, кожному сьогодні варто мати такий девайс, особливо тим, у кого робота чи навчання пов’язані з комп’ютером.

Щоправда, спочатку треба підібрати надійний, досить об’ємний флеш-накопичувач, купити якого дійсно варто. Слід зазначити, що ринок пропонує безліч таких приладів, й недосвідчений користувач просто розгубиться в цьому асортименті. Тому Device Market дає кілька порад, як можна підібрати оптимальний для вас варіант.

Сучасний флеш-носій та його об’єм

Чим більше інформації зможе вмістити такий гаджет — тим він корисніший. Отже, здається, простіше просто купити USB флешку найбільшого об’єму. Але тут є важлива обставина — чим більше об’єм (вимірюється в гігабайтах), тим більше вартість. І якщо відносно невеликі моделі дешеві, то далі їх ціна збільшується мало не в рази. Плюс вони підходять для зберігання різних видів інформації:

 • До 16 — здатні вмістити текстові документи, фотографії, відеофайли, музику, кілька фільмів. Дуже дешеві.

 • До 64 — тут вже можна записати кілька фільмів в форматі Full HD. Мають непогане співвідношення по показниках «об’єм — ціна». Їх вартість, в принципі, не набагато більша за попередній варіант.

 • До 256 та більше — це вже можливість зберігати ігри, багато відео, фотографій та музики. Також на них зберігають образи операційних систем (або їх інсталятори), різне ПО чи навіть важливі робочі проєкти. Недолік тут один — висока вартість, в порівнянні з іншими варіантами.

Тут обов’язково треба наступне — купити флеш-накопичувач відносно легко, але він невеликий, тож може легко загубитися. Якщо у вас немає дуже великих за об’ємом файлів, то ліпше буде придбати кілька невеликих девайсів.

Як купити флешку й не помилитися — оцінюємо об’єм

Для правильного вибору об’єму необхідно провести прості обчислення тих файлів, які плануєте зберігати:

 • Документи MS Office — до 1 Мб кожен.

 • Фотографія у високій якості чи аудіофайл (формат .mp3) — до 10 Мб. Формат FLAC — в межах 30 — 60 Мб.

 • Фільми — в залежності від формату, але найменший AVI займе в середньому 1 Гб, а Ultra HD від 30 до 120 Гб, в залежності від типу стискання.

Враховуйте, що міні-флешка завжди матиме менший об’єм від заявленого. Наприклад, моделі на 1 Тб мають реальний об’єм в 931 Гб. Зустрічаються навіть моделі, які мають суттєво меншу місткість від заявленої й це можна з’ясувати лише під час спроби записати на неї файли.

Сучасні флеш-накопичувачі — швидкість та інтерфейс

Це наступні головні параметри. Швидкість обміну даними вимірюється в Мб/с, при чому різниться швидкість читання та запису. Чим більші ці параметри, тим менше часу необхідно комп’ютеру на копіювання інформації, що особливо важливо при роботі з «важкими» файлами:

 • Найдешевші варіанти мають швидкість читання до 15, зі швидкістю запису до 8. Це непогано для текстових документів чи фотографій, але фільми будуть копіюватися дуже довго.

 • Більш технічно досконалі варіанти пропонують швидкість читання до 25, з записом в межах 10 — 15.

 • Існують моделі зі швидкістю читання до 90, з швидкістю запису в районі 50.

 • Самі сучасні варіанти можуть запропонувати швидкістю читання — запису, 420 та 380 відповідно.

Який з варіантів обирати — залежить від того, з чим планується працювати, та як часто будете оновлювати дані на накопичувачі.

Говорячи про інтерфейс, ціни на флешки тут також будуть відрізнятися. Адже це напряму впливає на швидкість передачі інформації. Тут поширеним виступає USB-A:

 • Версія 2.0 — підтримує швидкість до 60 з білим кольором штекера. Зараз вже вважається застарілим, хоча у продажу зустрічається.

 • Версія 3.0; 3.1; 3.2 підтипу Gen 1 — швидкість до 600, синього кольору.

 • Версія 3.1; 3.2 підтипу Gen 2 — покращений варіант попереднього стандарту, швидкість до 1250. Досить рідкісні й дорогі.

Слід зазначити, що покращені інтерфейси підтримують не всі пристрої. Також зустрічаються й інші варіанти — Type-C для портативних пристроїв, microUSB для планшетів та смартфонів, 8-pin для техніки від Apple тощо.

Замовляємо USB флеш-накопичувачі в Device Market

Звертайтеся в наш магазин, якщо потрібен якісний гаджет й цікавить невисока вартість флешки, при її значній якості та об’єму. Досвідчені менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант, а також забезпечують транспортування замовлення в будь-яке місто України завдяки співпраці з сервісом «Нова пошта». Здійснити оплату товару можна готівкою (в магазині чи поштовому відділенні), або завдяки грошовому переказу за допомогою «ПриватБанку».


Читати повністю...
Згорнути