Фітнес-браслети

(20)
Діагональ екрану
Тип екрану
Ємність аккумулятору
NFC (безконтактна оплата)
Фітнес-браслети

Фітнес браслети для контролю за станом здоров’я

Магазин Device Market пропонує за вигідними цінами оновлення для персонального гаджет-парку – вибрати та купити фітнес браслет, не стане проблемою, а навпаки – задоволенням. Для зручності клієнтів передбачені такі аспекти:

 • Асортимент, який постійно оновлюється новинками та класичними моделями від Remax, RealMe, Canyon та інших брендів.

 • Доступні ціни.

 • Часті акції та знижки.

Забрати замовлення можна у Харкові у ТРЦ «SUN MALL», або оформити доставлення через «Нову пошту» у регіони.

Що може браслет фітнес?

Цей компактний, проте функціональний гаджет дозволяє власнику не лише дізнаватися актуальну годину, отримувати синхронізовано повідомлення, що приходять на смартфон, але і слідкувати за станом здоров’я. Кожен виробник намагається чимось здивувати потенційного покупця, пропонуючи, або стильний дизайн, або нові та корисні функції.

Часто гаджети називають «фітнес часи», тому що вони, як годинники, фіксуються на зап’ясті, і слугують стильним, потрібним та часом повністю незмінним аксесуаром. Серед основних завдань, з якими з легкістю впорається гаджет, виділяють такі:

 • Інформативні: повідомлення про час, дату, нагадування зустрічей, повідомлення, дзвінки, що надходять на телефон, будильник.

 • Увага до здоров’я: серцевий ритм, частота пульсу, артеріальний тиск.

 • Підрахунок калорій, що проводиться відповідно до того, яку спортивну активність виконуєте й обрали на дисплеї: біг, тренування у залі, плавання, ходіння.

 • Підрахунок кількості кроків, маршрут, переведення їх у витрачені калорії.

Деякі моделі, турбуючись про власника, нагадують про приймання ліків, пиття води, або про те, що досить сидіти, а треба встати та додати у життя спортивної фізичної активності.

Додатково моделі можуть визначати інші важливі параметри у житті:

 • Допустима вага при певному рості.

 • Кількість годин для якісного сну.

 • Розрахунок виду спортивних навантажень та їх інтенсивності.

 • Аналіз кількості кисню у крові, що важливо, як під час тренувань, так хронічних та гострих захворювань.

Для зручності отримання сповіщень, створення відповідних налаштувань, точності відстежування показників виробники розробляють фірмові застосунки, які встановлюються на телефони з операційними системами iOS та Android.

Легко купити фітнес браслет та залишитися задоволеним

На сайті магазину товари представлені з фотографіями та технічним описом функціональних можливостей. З легкістю знайдете варіант для чоловіка, жінки, підлітка та навіть активної дитини. Обираючи варіант, враховуйте такі аспекти:

 • Форма циферблата (овальна, кругла, квадратна, прямокутна часто із закругленими краями).

 • Чи є фірмовий застосунок, та для смартфонів із якою операційною системою він підходить.

 • Матеріал ремінця (силікон, метал, шкіра). Часто перевага віддається першому через універсальність, комфортність носіння на руці.

Важливим аспектом залишається витривалість корпусу та внутрішнього електронного механізму. Сучасні фітнес-часи мають підвищений захист від потенційних механічних пошкоджень (удари дисплея, падіння з руки), а також високий IP – показник захисту від вологи. У багатьох моделях можна купатися у басейні та навіть відкритих водоймах.

Окрім цих факторів, беріть до уваги й наступні:

 • Показник роздільної здатності екрана – чим вона вище, чим чіткіше зображення.

 • Тип матриці.

 • Кількість кольорів, що підтримуються, показник яскравості.

Традиційно фітнес браслети обладнані сенсорним екраном, за допомогою якого можна виставляти певні параметри, «гортати» активні робочі поля, обирати певні функції. Деякі різновиди мають бічне коліщатко для вибору певних функцій, або додаткові невеликі кнопки на боковій частині. Заряджаються такі девайси від спеціального кабелю, який іде у комплекті. Навіть при активному використанні тримають заряд декілька днів.

Чому варто купити фітнес браслет у Device Market?

Солідний асортимент дозволяє забрати товар буквально через годину після онлайн-замовлення. Оплатити його можна готівкою, або через банківський термінал. У магазині представлені моделі, що встигли стати трендовими, так і новинки, що тільки виходять на ринок.

Легко оберете варіанти із яскравим дизайном, так і моделі, що привертають увагу стильним стриманим зовнішнім виглядом. Додатково представлені аксесуари до фітнес-часів, серед яких нові ремінці, бампери для додаткового захисту циферблата від потенційних механічних пошкоджень, захисні скельця чи плівки. Представлений товар в оригінальному упакуванні й у виробничій комплектації.

Читати повністю...
Згорнути