Геймпади

(27)
Геймпади

Играть в онлайн игры и всевозможные симуляторы без проводов и ПК позволят геймпады. Они работают непосредственно со смартфоном операционной системы как Android, так и ios. Оснащены специальным креплением для смартфона с диагональю до 6 дюймов, что обеспечивает свободу передвижения без привязки к ПК и электрической сети, в дороге и на природе. Также возможно подключение по Bluetooth к экрану телевизора и планшетному компьютеру.

Купити геймпад на сайті та залишитися задоволеним

Якщо вам необхідно вигідно придбати сучасні геймпади, тоді ви знаходитеся саме на тій сторінці сайту магазину Device Market, де можна обрати популярні моделі, що вже стали класичними, так і ті, що лише виходять на ринок і завойовують репутацію у потенційних власників. Товар можна з легкістю купити собі, так і на подарунок підліткам, або геймерам у більш зрілому віці.

Як правильно джойстик купити: рекомендації по підбору моделей

Обираючи сучасні портативні ігрові маніпулятори, отримаєте прилад, який може використовуватися самостійно, або під’єднуватися до таких приладів:

 • Ігрова консоль.

 • ПК.

 • Ноутбук.

 • Приставка.

 • Смартфон.

 • Планшет.

Деякі з них дротового типу і працюють від під’єднання до електричної мережі, а деякі – портативні, бездротові, працюють від внутрішніх акумуляторів та під’єднуються за допомогою Bluetooth до приладів. Портативні зручніші, оскільки не обмежують маршрут пересування гравця, дозволяють легко грати як у приміщенні, так і на відкритій ділянці, наприклад, на пляжі чи на дачі.

Обираючи ігровий джойстик, користуйтесь створеною формою підбору, що включає такі аспекти:

 • Допустима вартість на прилад.

 • Виробник. Налагоджені постачання дозволяють пропонувати клієнтам товари таких брендів, як iPega, Hoco, Mocute, Baseus та інших.

 • Допустимий ціновий діапазон. З легкістю оберете як бюджетні, так і дорожчі моделі.

Варто звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений корпус. Традиційно, це пластик чи полікарбонат, можливо можуть бути додаткові гумові вставки для зручності фіксації девайсу у руці протягом тривалого часу. Серед базових відтінків доступні білий, чорний, зелений, червоний, а також моделі, де поєднуються декілька кольорів у дизайні. Зверніть увагу: деякі різновиди постачаються в одиничній кількості, деякі – одразу в парі, щоб максимально налаштувати процес для дуету гравців. Зверніть увагу на показник захисту від пилу та вологи, адже він прямо вказує на те, в яких умовах дозволене використання.

Для зручності вибору товару онлайн, кожний пристрій представлений із детальними фотографіями й текстовим описом. А якщо виникнуть питання, – зможете озвучити консультантам, оперативно отримавши відповіді та допомогу у підборі.

Сучасний джойстик та ціна на нього: фактори утворення вартості

Пропонуємо замовити якісний та практичний девайс, який розкриє ігрові горизонти та допоможе максимально зануритися у сценарій. Плюс, варто зауважити, що портативні моделі дозволяють насолоджуватися ігровим процесом, де б не були. Завдяки зручно розташованим кнопкам вдається перевести управління героями в іншу площину, покращити майстерність.

Представлені ігрові джойстики розрізняються не лише конфігурацією, але і вартістю. Говорячи про базові фактори формування ціни, варто виділити такі:

 • Репутація торговельної марки.

 • Конструкція: стандартна чи покращена з додатковими можливостями.

 • Сумісність з ПК, ноутбуками, смартфонами у зв’язку з обраною операційною системою.

 • Якість матеріалів виконання корпусу та кнопок, які традиційно розміщуються праворуч і ліворуч від центральної частини.

 • Джерело живлення: внутрішній акумулятор, змінні батарейки.

Найбільш доступні за ціною – зі спеціальним кріпленням під смартфон з максимальним розміром діагоналі 6 дюймів. Ліворуч розміщені кнопки для управління, праворуч – командні (допускається зміна місць виробником), таким чином, запущена гра на телефоні тільки показується на дисплеї, а її управління відбувається завдяки кнопкам. У середині для фіксації є додаткові захисти корпусу телефону від появи можливих подряпин.

Замовляючи продукцію на сайті, отримуєте якісні перевірені моделі у повній комплектації. Деякі з них постачаються із гарантією від виробника. Замовити доставку можна по усій Україні через «Нову пошту», а у Харкові працює офлайн-магазин в ТРЦ «SUN MALL». Забрати замовлення офлайн можна вже через годину після його оформлення на сайті. Привертає увагу клієнтів і широкий асортимент, де є бюджетні, так і дорожчі моделі з підвищеним функціоналом. Зверніть увагу на аксесуари до товарів, серед яких кабелі для зарядки, чохли для безпечного зберігання та транспортування.

Читати повністю...
Згорнути