Мережеве обладнання

Топ продаж

В этом разделе вы сможете найти все что сязанно с подключением к интернету

Вигідно купити роутер та інше мережеве обладнання: що враховувати у виборі

Мало хто посперечається із тим, що роутер на інтернет – речі взаємопов’язані, а відтак замовлення приладу, який ще називають маршрутизатором, незамінне як для житлової будівлі, так і комерційного об'єкта, наприклад, офісу, ресторану, готелю, ТРЦ. На сайті магазину Device Market представлені класичні, перевірені моделі, а також новинки, які тільки завойовують репутацію клієнтів. Окрім таких приладів у категорії представлені інші гаджети, серед яких можна знайти наступне:

 • Ретранслятори для підвищення якості покриття сигналу, що під'єднуються до електричної мережі.

 • Wi-fi-адаптери, що дозволяють роздавати сигнал із під’єднаних ПК чи ноутбуків.

 • Комутатори, які використовуються для розробки та підтримання мережі у робочому стані, одночасного під’єднання низки дротів, налагодження окремих портів для роботи.

 • Стартові пакети мобільних операторів.

 • Bluetooth-адаптери – компактні прилади для під’єднання до ПК ноутбука аксесуари, які працюють на цій бездротовій технології, наприклад, бездротові колонки, мишки-маніпулятори.

 • Mesh-системи для організації покриття інтернетом, розширення діапазону покриття Wi-Fi сигналу.

 • Патч-корди – кабелі зі спеціальними роз’ємами для розробки та підтримання роботи мережі із низкою гаджетів, наприклад, тих, що ведуть до роутера.

Усі товари на сайті виконані із текстовим описом, завдяки якому можна дізнатися про технічні характеристики, а окрім того, подивитися фотографію, аби зрозуміти, як товар виглядає реально, оцінити його зовнішній вигляд, форму, кількість антен, колір, покриття корпусу – матове чи глянцеве. Сучасні конфігурації мають стильний лаконічний дизайн, який дозволяє оптимально вписуватися у різні інтер’єрні рішення. У випадку необхідних консультацій – досвідчені менеджери їх нададуть.

Що враховувати, коли треба купити роутер для інтернету?

Для зручності підбору товарів на сайті розроблена спеціальна форма, яка дозволяє знайти оптимальне рішення з урахуванням бюджету. В асортименті доступні бюджетні рішення від 300 грн до понад 6000 грн, — мають широкі функціональні можливості та здатні роздавати сигнал для одночасного підключення значної кількості абонентів.

Окрім вартості, звертайте увагу і на такі аспекти:

 • Виробник. В каталозі доступні рішення від популярних брендів Tp-Link, Netis, Asus, ZTE, Ergo, Tecno, Tenda, Mercusis, KEENETIC. Рекомендуємо прочитати відгуки про якість та робочу здатність обраних брендів.

 • Кількість портів LAN – від 2 до 4.

 • Кількість антен (мінімальна кількість – 1, але є потужніші із декількома).

 • Діапазон роботи – 2,24 ГГц та подвійний – 2,24 ГГц та 5 ГГц.

Щоб обрати й роутер купити, не пожалкувавши потім про обрану модель, варто наперед визначити пріоритетний стандарт бездротового з’єднання. Доступні варіанти 802.11a/b/g, 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.11b/g/n та 802.11n. Якщо вперше стоїте перед таким завданням, необхідно проаналізувати скільки людей одночасно будуть користуватися мережею, яку швидкість вона має підтримувати.

Чому варто замовити роутер на інтернет та інше мережеве обладнання на сайті?

Перш за все, через широкий асортимент товарів, постійно доповнювальний актуальними новинками. Роблять покупки не лише приватні клієнти, які хочуть покращити якість сигналу, наприклад, за містом, але і майстри, спеціалізація яких прокладання та підтримання у робочому стані інтернет-мереж. Окрім цього, треба замовляти роутер на інтернет та інше обладнання в Device Market, зважаючи на інші переваги:

 • Діапазон вартості, що дозволяє обрати як бюджетні, так і дорожчі моделі.

 • Оперативна та професійна консультація менеджерів.

 • Багато товарів для нового Enternet-маршруту в наявності, тому не доведеться тривалий час чекати відправлення.

Забрати замовлення можна в офлайн-магазині у Харкові, який знаходиться ТРЦ «SUN MALL» на 1-му поверсі, або замовити відправлення одного чи одразу декілька товарів на відділення «Нової пошти». Товари поставляються в оригінальному пакуванні та комплектації, деякі – з виробничою гарантією.

Читати повністю...
Згорнути