Автотриймач

(114)
Автотриймач

Якісні автомобільні тримачі для телефонів: що враховувати у виборі

Сьогодні важко уявити як легкову, так і вантажну машину без авто тримача для телефону. Водієві зручно зафіксувати девайс на спеціальній опорі та їхати як містом, так і за його межами, маючи в полі зору екран смартфона. Ці компактні, проте такі незамінні прилади, з’явились на ринку приблизно десятиліття тому, і за цей час розширилась їх форма, матеріали виготовлення, кольорова гама, проте вони й досі дозволяють ергономічно та комфортно використовувати простір на передньому сидінні авто.

Встановлюються гаджети на різні деталі:

 • Торпедо.

 • Робоча поверхня з виведеними приладами.

 • Решітка радіатора.

 • Лобове скло.

В залежності від цього моделі мають різні варіанти опори для фіксації, що витримує їзду навіть на високій швидкості. Це можуть бути липучки для скла, пластикові чи металеві защепи для решітки радіатора, частин кондиціонування та піддув. Вони витримують не лише вагу конструкції, але і телефону на ній.

Легко обираємо автомобільні тримачі для телефонів

Для зручності клієнтів розроблена форма, що дозволяє підібрати товари онлайн, навіть перед цим не бачачи їх у реальному житті. Так, у спеціальних полях виставляйте пріоритетні для вас аспекти:

 1. Бренди. В асортименті магазину зібрані товари від виробників: Intaleo, NoName, Borofone, Hoco, Defender, Airon, JoyRoom. Ця кількість постійно поповнюється новинками, що тільки виходять на ринок та намагаються заслужити симпатію покупців.

 2. Колір. Доступні матові та глянцеві рішення в одному кольорі, чи у поєднанні з декількома. Можна замовити сірий, чорний, білий червоний, блакитний, сріблястий та інші. З легкістю знайдете рішення для чоловіка та жінки водіїв.

Надійна підставка під телефон в авто може виготовлятися із пластику, алюмінію; доволі популярні рішення з полікарбонату, металу та пластику, металевого сплаву. Матеріали витримують механічну силу, температурні коливання, високу вологість, надійно фіксуючи гаджет. Для того, щоб уникнути появи подряпин на його корпусі усі елементи, що фіксують смартфон, додатково мають м’які вставки, що додатково гарантують прилягання до корпуса.

У виборі звертайте увагу на конструктивні особливості. Так, це може бути компактне кріплення із магнітною основою, кут нахилу якої можна змінювати. Доволі популярні конструкції з кронштейнами, які зсуваються і розсуваються у залежності від розміру девайсу, тому окрім смартфона, на них можна зафіксувати планшети, відеореєстратори.

Мають попит різновиди, де після присоски чи фіксатора на решітку йде рухлива по осі планка із кріпленням під смартфон. Нахил планки легко змінюється, дозволяючи встановити потрібний кут.

Для зручності клієнтів магазину Device Market товари мають детальний опис, а також фотографії, що дозволяють побачити прилад та те, як він виглядає з різних боків.

Замовляйте тримачі для телефонів в машину на сайті

Нові та постійні клієнти завжди у відгуках підкреслюють оперативність доставлення, а також те, що в каталозі можна знайти як бюджетні, так і дорожчі рішення. На фінальну вартість, окрім популярності та репутації бренду, впливають якість та тип матеріалів корпуса, розмір, те, для яких приладів підходить варіант. Серед основних переваг купівлі тримача для телефону в машині у нас, варто назвати такі:

 1. Перевірені та трендові сучасні моделі, що будуть надійно утримувати телефон при русі, різкій зупинці, повороті.

 2. Після замовлення у Харкові в ТРЦ «SUN MALL» забрати покупку можна вже через годину.

 3. Оперативне відправлення з дати замовлення через «Нову пошту» в інші регіони.

 4. Часті знижки, акції, що дозволяють зекономити до 20% від початкової вартості.

 5. При необхідності консультанти дадуть відповіді на питання, допоможуть із вибором ідеальної моделі.

Завдяки конструкціям, навіть у дорозі, будете бачити екран телефона, отримувати інформацію про дзвінки, дивитися повідомлення та сповіщення, які надходять. При цьому бачите дорогу, контролюєте те, що на ній відбувається. Майже всі моделі передбачають можливість підключення кабелю для зарядки під час руху, не виймаючи при цьому телефон із гнізда. Зафіксувати девайс просто, швидко, обравши максимально зручне місце. Товар отримуєте в оригінальному пакуванні.

Читати повністю...
Згорнути