Відеореєстратори

(41)
Діагональ екрану
Роздільна здатність дисплея
Камера, Mpx
Слот для карти пам'яті
Навігація
Матеріал
Відеореєстратори

Відеореєстратори – вигідно купити гаджети для безпечного руху

На сайті та офлайн-точці Device Market купить відеорегістратор не складно. Навіть, якщо ви вперше в житті зіштовхнулися із такою необхідністю. У нас роблять замовлення для себе, а також на подарунок, аби презентувати водієві гаджет, який суттєво покращує комфорт та безпеку на дорозі. Для зручності вибору гаджета створена спеціальна форма, де варто визначити такі пріоритетні аспекти:

  • Допустима вартість. Представлені бюджетні (від 500 грн) і дорожчі, функціональніші моделі.

  • Пріоритетні бренди, серед яких DDPay, Globex, Weixin, Xiaomi.

  • Колір корпусу. На вибір запропоновані гаджети у матовому та глянцевому виконанні у чорній, білій, сірій, червоній кольоровій гамі.

Обираючи відеорегістратори, варто звертати увагу і на розмір екрана, адже від цього прямо залежить чіткість появи зображення на дисплеї у режимі реального часу, або під час перегляду відзнятого матеріалу у дорозі. Клієнти зможуть знайти модель, що цілковито підходить з урахуванням роздільної здатності дисплея. Представлені рішення із показником 320 на 240 пікселів, так і потужніші – 1920 на 1080 крапок.

Обов’язково звертайте увагу на параметри об’єму внутрішньої пам’яті, а також на те, чи передбачений слот для карти пам’яті та який максимальний об’єм прилад може підтримувати. Деякі сучасні різновиди додатково здатні під’єднуватися до супутника за технологією GPS, що дозволяє додатково прокладати маршрут та його відстежувати.

Прилад здатний фіксувати усі події, що потрапляють у кут огляду камери, яка дивиться на дорогу через скло. Отримані файли дозволяють мати доказову інформацію, що дозволить визначити винного під час ДТП: наприклад, демонстрація, що інша автівка необережно виїжджала з паркування, або пішохід перебігав дорогу не у встановленому місці. Деякі смішні, або екстремальні моменти блогери можуть публікувати на своїх каналах у соціальних мережах. Часом правоохоронні органи можуть просити надати відео з вашого гаджета у рамках розслідувань з інших справ: наприклад, зловмисник проник у магазин чи напав на людину, а камера у дорозі це зафіксувала.

Сучасний відеорегістратор: ціна на нього та як вона формується

Автомобільний гаджет компактний, стильний, не займає багато місця на лобовому склі автомобіля, що дозволяє не затуляти природний огляд дороги через скло. На вартість приладу впливають такі фактори:

  1. Бренд та його репутація на ринку.

  2. Матеріал виготовлення корпусу. Традиційно це пластик, і від того, наскільки він міцний, здатний витримувати потенційні механічні коливання, що виникають під час руху, збільшується вартість.

  3. Діагональ екрана.

  4. Роздільна здатність передньої камери.

  5. Розмір пам’яті, або допустимий об’єм карти пам’яті для встановлення.

У каталозі на клієнтів чекають прилади, які управляються невеликими бічними кнопками, або тими, що розміщені біля екрана. Деякі конфігурації відеорегістраторів мають сенсорний екран, куди й вбудована функція вибору режимів. Легко перемикати з режиму перегляду на режим фіксації, збільшувати певні елементи на загальній картинці, очищати пам’ять, шукати відео чи фото, наприклад, за датою чи діапазоном часу.

Додатково на підсумкову вартість впливає те, чи здатний автоприлад фіксувати звук довкілля, чи лише «німе» відео. Зверніть увагу: гаджет може працювати від вбудованого акумулятора, що заряджається через спеціальний кабель через прикурювач, або від розетки, зовнішнього джерела живлення – павербанку. Кабель може йти у комплекті. Деякі простіші моделі працюють від батарейок.

Швидко та безпечно відеорегістратор купити на сайті

Магазин пропонує зрозумілу форму підбору, де треба виставити пріоритетні аспекти у виборі приладу, і система запропонує на вибір вдалі рішення. Ваше замовлення буде готове вже через годину і забрати можна на офлайн-точці видачі у Харкові в ТРЦ «SUN MALL». В регіони здійснюємо відправлення «Новою поштою» після попередньої оплати, а у випадку купівлі продукції певних брендів – і додаткових аксесуарів до гаджета. Оплату приймаємо банківською карткою, або готівкою.

У відгуках нові та постійні клієнти підтверджують оперативне відправлення відеорегістраторів, адекватну вартість, широкий асортимент та постачання оригінального товару у повній комплектації та з виробничою гарантією.

Читати повністю...
Згорнути