Смартфон OnePlus Ace 3 16/512GB Black

2 відгуків

38599

  • Все про товар
  • Аксесуари
  • Характеристики
  • Відгуки (2)

CN-версія Смартфон OnePlus Ace 3 16/512GB Black Expand

Немає в наявності

14 980 грн

15 140 грн

-160 грн

* Ціна актуальна для інтернет замовлення та оплати готівкою

15 280 грн (при оплаті переказом на картку, є комісія 2%)

Маєте питання? Напишіть нам
ViberViber TelegramTelegram
Перездвоніть меніПерездвоніть мені
Смартфони OnePlus
Обирайте товари, що є в наявності в категорії
Смартфони OnePlus
Під замовлення, уточнюйте
icon.jpg
Забрати в магазині
Під замовлення, уточнюйте
icon.jpg
Кур'єром Новою Поштою
Кур'єр привезе замовлення на вашу адресу.
Під замовлення, уточнюйте
icon.jpg
Новою Поштою по Україні
Відправка до відділення або поштомату
Аксесуари для Смартфон OnePlus Ace 3 16/512GB Black
  • Всі
  • Поліуретанова плівка
  • Гідрогелева плівка
  • Power Bank
  • Перехідники
  • Адаптери
  • Послуги магазину
Показать
Характеристики Смартфон OnePlus Ace 3 16/512GB Black
Дисплей
Діагональ екрану 6.78
Тип екрану LTPO AMOLED
Роздільна здатність дисплея 2780x1264
Процесор
Кількість ядер 8
Процесор Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2
Частота процесора 1 x 3.2 ГГц + 2 x 2.8 ГГц + 2 x 2.8 ГГц + 3 x 2 ГГц
Графічний процесор Adreno 740
Камера
Камера, Mpx 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп
Фронтальна камера 16 Мп
Спалах Є
Пам'ять
Об'єм вбудованої пам'яті 512GB
Об'єм оперативної пам'яті 16GB
Слот для карти пам'яті Немає
Акумулятор
Ємність аккумулятору 5500 mAh
Додатково
Кількість об'єктивів камери 3 об'єктива
Кількість SIM-карт 2 SIM (SIM + SIM)
Формат SIM-карти Nano-SIM
Операційна система Android 14
Користувальницький інтерфейс ColorOS 14
Бездротові технології WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G
Стандарт зв'язку 5G Є
Стандарт Wi-Fi 802.11be (Wi-Fi 7)
NFC (безконтактна оплата) Є
Інфрачервоний порт Є
Біометричний захист Розпізнавання обличчя, Сканер відбитків пальців
Розташування сканера відбитків пальців В екрані
Навігація GPS (A-GPS), Dual GPS, Tri-Band GPS, Galileo, BeiDou, QZSS
Роз'єм зарядного пристрою Type-C
Аудіо-роз'єм mini-jack (3.5 mm) Немає
Версія Bluetooth Bluetooth 5.3
Швидка зарядка Є
Можливість бездротової зарядки Немає
Тип швидкого заряджання SuperVOOC
Потужність заряджання (W) 100W
Прошивка Міжнародна (Global)
Версія Азіатська версія с Global прошивкою
Тип телефону Смартфон
Форм-фактор корпуса Моноблок
Ступінь захисту Немає
Габарити і вага 163.3x75.3x8.8 мм, 207 г
Колір Чорний
Матеріал Скло
Рік випуску моделі 2024
Гарантія 3 місяці від магазину
Комплектація Смартфон, Кабель USB-A to Type-C, ЗП з плоскою вилкою, Чохол, Скріпка для вилучення SIM-картки, Документація
Додатково Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін.
Штрихкод 6932169339322
Показать

Опис Смартфон OnePlus Ace 3 16/512GB Black

OnePlus Ace 3

Смартфон втілює в собі досконалість дизайнерських рішень, поєднуючи легкість та міцність завдяки використанню авіаційного алюмінієвого сплаву. Передова технологія матування металу надає пристрою унікальної текстури та елегантного зовнішнього вигляду, роблячи його не тільки високопродуктивним гаджетом, але й стильним аксесуаром, який підкреслює індивідуальність кожного користувача.

OnePlus Ace 3
OnePlus Ace 3

Революційне зображення

Дисплей OnePlus Ace 3 з роздільною здатністю 2780×1264, щільністю пікселів 450 PPI і підтримкою широкої гами кольорів DCI-P3, здатний відображати до 1,07 мільярда кольорів, забезпечує неймовірно чітке і яскраве зображення. Високий ступінь деталізації та насичені кольори перетворюють перегляд відео, ігри та роботу з фотографіями у справжнє задоволення. Сучасний дисплей ProXDR з частотою оновлення 120 Гц і технологією LTPO 4-го покоління забезпечують плавність і швидкість відгуку, які можна порівняти з шовковистим дотиком.

Автономність та швидка зарядка

OnePlus Ace 3 встановлює новий стандарт тривалості роботи серед смартфонів OnePlus завдяки потужному акумулятору на 5500 мАг та технології надшвидкої зарядки SUPERVOOC потужністю 100 Вт. Це дозволяє користувачам проводити менше часу у зарядного пристрою та більше часу насолоджуватися улюбленим контентом, іграми та спілкуванням без постійної необхідності підзарядки.

OnePlus Ace 3

Геймерське рішення

З покращеними мережевими технологіями, включаючи 360-градусну геймерську антену та інтелектуальну мережеву систему, OnePlus Ace 3 гарантує високу стабільність та швидкість з'єднання як через Wi-Fi, так і в мобільних мережах. Це забезпечує гравцям перевагу завдяки безперервному та стабільному підключенню, дозволяючи підняти їхній ігровий досвід на новий рівень та підвищити конкурентоспроможність.

OnePlus Ace 3

OnePlus Ace 3

Відмінний візуал із HDR

OnePlus Ace 3 розширює межі візуального сприйняття, впроваджуючи технології ProXDR та Dolby Vision для підтримки справжнього HDR. Це дозволяє користувачам насолоджуватися багатством кольорів та контрастністю, наближаючи зображення на екрані до реалістичного сприйняття. Інтелектуальна технологія захисту очей додатково збільшує час комфортного перегляду, мінімізуючи стомлюваність очей та роблячи тривале використання смартфона більш приємним та безпечним.

Бажаєте замовити Смартфон OnePlus Ace 3 16/512GB Black - за найкращою ціною?

У сучасному світі не можливо уникнути онлайн-шопінгу, особливо, коли мова йде про нові гаджети. Якщо ваше бажання - купити телефон sigma, тут ви зможете зробити це шляхом відвідування інтернет-магазину dm.kh.ua. Здійснивши покупки на dm.kh.ua, включаючи різні товари, такі як - чохол для електронної книги чи безпровідні зарядки якість товару та ефективне обслуговування - це головні пріоритети тут.

Клавіатура ціна в інтернет-магазині dm.kh.ua припаде до вашого смаку. Здійснення покупок на інтернет-магазині dm.kh.ua дозволить вам вигідно та зручно придбати потрібні товари. Замовлення на цьому ресурсі - це максимально просто: оберіть товар, додайте його до кошика, вкажіть дані для доставки та оплати, і усе готово! Можливість обирання і придбання є на dm.kh.ua - ксіомі наушніки або телефон сігма ціна за ціною, яка відповідає вашим вимогам.

Смартфон OnePlus Ace 3 16/512GB Black - за привабливими цінами?

Також варто відзначити, що в інтернет-магазині dm.kh.ua завжди активні акції, знижки та спеціальні пропозиції. Це може призвести до важливої можливості зекономити на покупці нового гаджету, чохли на сяомі чи чохли на сяомі. Таким чином, якщо ви маєте намір купити навушники jbl або оновити пристрій зарядний за вигідною ціною, для вас інтернет-магазин dm.kh.ua стане чудовим варіантом. Магазин, де комфортний інтерфейс, розгалужений вибір і конкурентоспроможні ціни, створюють привабливу можливість для онлайн-шопінгу вдома.

Показать

Написати відгук

2025-07-19

Можливості

Функцій більше, ніж очікував

2025-01-30

Материалы

Качественные материалы, выглядит дорого!

Показать
Напишіть свій відгук
Смартфон OnePlus Ace 3 16/512GB Black

Смартфон OnePlus Ace 3 16/512GB Black